PODĚKOVÁNÍ

.

Poděkování patří :

- všem členům mé rodiny, ženě, dětem, bábi i dědovi, mým bratrům, švagrovi, ... jednoduše celé rodině za velkou trpělivost a vydatnou pomocnou ruku. Bez dobrovolných nadšenců nic podobného vzniknout nemůže.

- kamarádům a kamarádkám, jako jsou Patrik MrkvaMarie Mrkvová, Jarmila a Libor Rožníkovi, Jožka Filkorn, Magda Mňačková, Dušan Mňaček, Radek a Ivana Holíková, Jana Machučová, Anička Zvoníčková, Denisa Fojtíková a Pavel Martinka, Jana Machalová, Petr Navrátil, Katarína a Mirek Struhařovi, Aneta Mitisková a děti Mei a Tobiáš  ......... a další...... za vydatnou a nezištnou pomoc při organizaci a realizaci závodů

Obci Štítná nad Vláří patří i za sponzorský dar na financování polévky pro závodníky na závody Běh jarním/letním/podzimním ránem.

- Firmě Javorník Štítná nad Vláří za sponzorské dary pro absolutní vítězky a vítěze, kteří si tak pochutnávají na produktech této bio farmy. Mňam!!!! 

- firmě NTS Prometal, panu Mičíkovi a spolupracovníkům za originální přívěšky pro finishery a finisherky závodů Běh ránem

- Firmě TVD Slavičín za věcné dary pro běžkyně a běžce :-)

- Firmě ENEFIEN s.r.o (Martina a Roman Kozubíkovi)

- firmě SOFA - TKADLEC za věcné dary pro běžkyně a běžce

- Firmě Mova s.r.o. SK za věcné dary pro běžkyně a běžce na bedně!!! Díky moc!

- Firmě ŠBB Elektro Šindler za věcné dary pro běžkyně a běžce :-)

- Firmě Hörmann Slovenská republika s.r.o. za výbornou slovenskou kyselici pro Běh Štědrým ránem. - mecenáš občerstvení Běhu Štědrým ránem

SDH Popov, ale i obci Štítná nad Vláří - Popov za poskytnutí zázemí běžkyním a běžcům při závodech, ale i za pomocnou ruku a i účast při organizaci závodů.

- panu Jarovi Štancelovi, Slovensko, za nenahraditelnou, vydatnou a nezištnou pomoc při nastavování systému Race result. Bez něj by to nefungovalo!

- Každé běžkyni a každému běžci jako i fandícím za podporu svou účastí a dobrou náladu, úsměv a radost, které jsou pro nás pořadatele potom tou největší odměnou !!!

- a všem, na které jsem tu zapomněl, protože jsem hrozná skleróza!!