Registrace

KDYŽ CHCEŠ, TAK MŮŽEŠ !!!      Vítězství není všechno, ale vůle zvítězit ano 🙂 .

Registrace otevřena. 

Běh Štědrým ránem 2023.

Registrace výše je pouze a výhradně pro úplně nové účastníky!!! Kdo již u nás běžel se přihlašuje přes link ve zvacím mailu!!! Jetsli Ti chybí mail, napiš mi, pošlu ho znova nebo Tě přímo přihlásím na závod.

STARTOVNÉ = 300,- CZK či Zaplať kolik chceš   

Tzn.: spoléháme se na Vaše uznání a spolehlivost při rozhodnutí k účasti. Také ale platí, že kdo z jakýchkoliv důvodů nemůže zaplatit startovné, určitě ho nepošleme pryč. Platí se až na místě registrace. /výjimku tvoří Letní ráno přes Běhy Zlín viz web behyzlin.cz/

V ceně startovného je měření technologií race result, pitný režim na startu, na trati a v cíli, ovoce a sladkosti a pro včas přihlášené i guláš a na Štědrý den tradiční slovenská kyselica. Guláš či kyselica prozatím vyšla vždy na úplně všechny, ale kdyby mělo přijít 2x tolik lidí než je přihlášeno, tak potom platí, že přihlášení předem mají přednost.
 

Odesláním registračního formuláře dobrovolně souhlasím, aby Vlastimil Martinát, bydliště Popov 77, Štítná nad Vláří 76333 zpracoval na této stránce a na stránkách race result, potažmo v software race result, mnou odevzdané osobní údaje /jméno, příjmení, datum narození, bydliště, národnost a mail adresu/ výhradně pro účely registrace k závodu, zveřejnění výsledků závodu a rovněž dávám souhlas s uveřejněním, v průběhu závodního dne pořízených, fotografií obsahujících vyobrazení mé osoby na této web stránce s možností volného stažení. Svůj souhlas mohu kdykoliv v budoucnosti odvolat a jako dotyčná osoba jsem si vědomý/vědomá svých práv ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů a byl/byla jsem s těmito právy seznámený/seznámená. 

Za nezletilého/nezletilou je nutno vzít sebou vyplněný souhlas zákonného zástupce.

Odesláním registračního formuláře souhlasím se Všeobecnými podmínkami závodu.