Registrace

KDYŽ CHCEŠ, TAK MŮŽEŠ !!!      Vítězství není všechno, ale vůle zvítězit ano 🙂 .

Registrace zde online pro termíny 2022 JEŠTĚ NENÍ SPUŠTĚNA.   

Registrace výše je pouze a výhradně pro úplně nové účastníky!!! Kdo již u nás běžel se přihlašuje přes link ve zvacím mailu!!! Jetsli Ti chybí mail, napiš mi, pošlu ho znova nebo Tě přímo přihlásím na závod.

STARTOVNÉ = ZAPLAŤ KOLIK CHCEŠ    Spoléháme se na Vaše uznání a spolehlivost. Platí se až na místě registrace.

V ceně startovného je měření technologií race result, pitný režim na startu, na trati a v cíli, ovoce a sladkosti a pro včas přihlášené i guláš a na Štědrý den tradiční slovenská kyselica. 
 

Odesláním registračního formuláře dobrovolně souhlasím, aby Vlastimil Martinát, bydliště Popov 77, Štítná nad Vláří 76333 zpracoval na této stránce a na stránkách race result, potažmo v software race result, mnou odevzdané osobní údaje /jméno, příjmení, datum narození, bydliště, národnost a mail adresu/ výhradně pro účely registrace k závodu, zveřejnění výsledků závodu a rovněž dávám souhlas s uveřejněním, v průběhu závodního dne pořízených, fotografií obsahujících vyobrazení mé osoby na této web stránce s možností volného stažení. Svůj souhlas mohu kdykoliv v budoucnosti odvolat a jako dotyčná osoba jsem si vědomý/vědomá svých práv ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů a byl/byla jsem s těmito právy seznámený/seznámená. 

Za nezletilého/nezletilou je nutno vzít sebou vyplněný souhlas zákonného zástupce.

Odesláním registračního formuláře souhlasím se Všeobecnými podmínkami závodu.