BJR Segment Strava

Strava segment races - již brzy pokračují :-)

Milé běžkyně a milí běžci,

první v ČR realizovaný virtuální závod v přírodě, Běh jarním ránem, máme takřka za sebou.

Děkuji Vám všem za Vaši účast na prvním realizovaném virtuálním závodě v přírodě. Vaše účast i reakce mi udělaly vskutku velikou radost :-) !!!

Současná vládní opatření mi sice nedovolí žádnou organizaci závodů, ale navzájem jsme si ověřili, že proběhnout se a změřit navzájem své síly, všichni chceme. A zároveň neporušíme žádné vládní nařízení.

Proto ve virtuálních místních závodech v přírodě budeme z pozice teamu Zvonek sport VALAŠSKÉ KLOBOUKY a www.behranem.cz pokračovat. V nejbližších dnech vás tak budeme informovat o dalším Strava segmentu a časovém úseku, ve kterém bude možno se proběhnout a takto si virtuálně zazávodit. 

Takže těšte se, my se taky těšíme a hlavně, nepřestávejte trénovat :-)


Již minulost :

Běh jarním ránem - virtuální segment Strava.


Závod se konat nesmí!!!

Na procházky a do přírody se chodit, běhat, jezdit na kole smí. Je zakázáno shlukování a je omezen volný pohyb.

Avšak pro všechny, kteří mohou dodržet vládou stanovené příkazy, je tady ještě strava.com a jejich segmenty. Proto, kdo za dodržení pravidel stanovených vládou ČR proběhne segmentem Stravy v době od pátku 27.3.2020 11.00 hod do neděle 29.3.2020 20.00 hod, ten bude zařazen do vyhodnocení, které proběhne vložením tabulky výsledků na stránku www.behranem.cz

Segment je k nalezení na tomto odkazu : https://www.strava.com/segments/23148168 , jinak je to trať od rybníku v Popově k rybníkům v Brumově. U rybníka v Popově je na silnici bílá značka BJR a stejně tak i v Brumově je na silnici bílá značka BJR20. Ti z vás, kteří se v přírodě proběhnou a budou spoléhat na automatické měření segmentu strava.com, myslete na ne zcela přesné měření gps vašich hodinek na "startu" a v "cíli" a raději pár desítek metrů přidejte navíc, strava si to tak či tak vezme automaticky. Aby nedošlo k tomu, že k automatickému měření na stravě by vám chybělo pár metrů. Umístění bílých značek odpovídá pozicím GPS jen přibližně.

Opakuji - NIKDE nebudou žádní organizátoři. Dodržujte nařízení vlády - takže se to týká maximálně těch, kteří to absolvují v rámci vycházky přírodou. Trvání je od pátku do neděle = neshromažďujte se ve více než 2 lidech!!! Mějte roušky!!!

Ti z vás, co nemají účet na strava.com, založte si ho nebo si trať změřte sami od značky ke značce a výsledek pak pošlete mailem na vlastimil.martinat@seznam.cz nejpozději do neděle 20.00 hod. Upozorňuji však, že pokud bude ručně měřený čas podezřele krátký, vyhrazuji si právo konzultace či v extrémním případě diskvalifikace. Nejde tu o závod v pravém slova smyslu. Je to jen měřený segment v rámci strava a v rámci časového úseku pá - ne.

Dodržujme všichni vládní nařízení !!! A zároveň v rámci udržování se v kondici zaběhněme, my co jsme tu z nejbližšího okolí, každý zvlášť bez shlukování segment a zúčastněme se tak virtuálního měření samostatně sportujících běžců v rámci segmentu.

A prosím všechny - pozor na kapénkový přenos, vyvarujme se všech projevů, které by tento přenos umožňovaly!